Комунальне Підприємство "СУМИТЕПЛОЕНЕРГОЦЕНТРАЛЬ" Сумської мiської ради
Ми зробимо ваше життя комфортним і затишним!
[email protected]
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

До уваги адреси житлових будинків, яким КП «Сумитеплоенергоцентраль» СМР припиняє надання послуги з управління багатоквартирним будинком з 01.08.2021 року

Шановні співвласники!

 

КП «Сумитеплоенергоцентраль» СМР повідомляє, що відповідно до вимог п. 12 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 382 від 16.07.2019 року «Про призначення управителів багатоквартирних будинків у місті Суми» між КП «Сумитеплоенергоцентраль» СМР та Співвласниками нижчевказаних житлових багатоквартирних будинків в особі міського голови було укладено Договори про надання послуги з управління багатоквартирним будинком, які є чинними з 01.08.2019 року та укладені строком на один рік (п.54 Договорів).

Згідно ч.1 п.56 Договорів дія договору припиняється у разі закінчення строку, на який його укладено.

На підставі положень п.55 Договорів, Управитель КП «Сумитеплоенергоцентраль» СМР, який є Стороною договорів, повідомляє Вас, як іншу Сторону Договору про припинення дії Договорів за нижчевказаними адресами (про відмову від договору) з 01.08.2021 року.

Це означає, що 01.08.2021р. послуга з управління будинком у Ваших багатоквартирних будинках фактично не буде  надаватися нашою організацією, в тому числі в ЧАСТИНІ КУПІВЛІ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку.

        Крім того, довідково повідомляємо, що у разі необхідності виконання робіт чи надання послуг у Ваших будинках, настання аварійних ситуацій (відсутності водопостачання через порив трубопроводу, засмічення каналізаційними стоками  підвальних приміщень будинку, тощо) чи вимкнення комунальної електроенергії в будинку через зростаючу заборгованість – Ви будете змушені самостійно вирішувати всі питання з указаної вище дати.

Одночасно роз’яснюємо Вам, що згідно ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», Співвласники мають право прийняти рішення щодо управління багатоквартирним будинком на своїх  зборах у порядку, передбаченому цією статтею, та самостійно обрати форму управління багатоквартирним будинком.

Тому, відповідно до вимог вищезазначеного Закону України ви як Співвласники маєте право:

– провести збори співвласників квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку щодо визначення форми управління;

– визначити управителя багатоквартирного будинку;

– обрати уповноважену особу (осіб) співвласників для укладання договору про надання послуги з управління багатоквартирним  будинком;

– у разі визначення управителя надати до Правового управління Сумської міської ради протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку, який за формою повинен відповідати типовому протоколу затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.08.2015 № 203.

 

Адреси житлових будинків, яким КП «Сумитеплоенергоцентраль» СМР припиняє надання послуги з управління багатоквартирним будинком з 01.08.2021 року:

 

  1. Вул. Харківська, буд. 22 (гуртожиток);
  2. Вул. Герасима Кондратьєва, буд. 143 (гуртожиток);
  3. Вул. Герасима Кондратьєва, буд. 165/13 (гуртожиток);
  4. Вул. Герасима Кондратьєва, буд. 165А;
  5. Вул. Герасима Кондратьєва, буд. 171А;
  6. Вул. Воскресенська, буд. 10;
  7. Вул. Гамалія, буд. 35;
  8. Вул. Покровська, буд. 7;
  9. Вул. Соборна, буд. 36Б.

 

 

 

З повагою,

Адміністрація КП«Сумитеплоенергоцентраль»  СМР