Комунальне Підприємство "СУМИТЕПЛОЕНЕРГОЦЕНТРАЛЬ" Сумської мiської ради
Ми зробимо ваше життя комфортним і затишним!
[email protected]
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Про нас

Комунальне підприємство «Сумитеплоенергоцентраль» Сумської міської ради  розпочало свою діяльність у м. Суми з 01вересня 2015 року на підставі договору №01092015-У з Комунальним підприємством «Сумижитло»  Сумської міської ради про утримання будинків, споруді прибудинкової території та згідно тимчасово встановлених тарифів, рішенням Сумської міської ради №467 від 31.08.2015 року на послуги з утриманням будинків, споруд і прибудинкових територій.

В своїй діяльності КП «Сумитеплоенергоцентраль» СМР керується вимогами Законів України «Про житлово-комунальні послуги» , «Про Загально державну програму реформування і розвитку   житло-комунального господарства на 2009-2014 роки», «Про місцеве самоврядування в Україні», нормативно-правових актів з охорони праці та інших законодавчих актів.

КП «Сумитеплоенергоцентраль» СМР  надає послуги з утримання  будинків , споруд та прибудинкових  територій мешканцям 405 житлових будинків комунальної власності.

Незважаючи на те, що  КП «Сумитеплоенергоцентраль» СМР працює нетривалий  час, на сьогоднішній день на підприємстві працює більш ніж 120 працівників . Всі вони є системі житлово-комунального господарства (ЖКГ), завдяки чому підприємство має можливість надавати своєчасного та якісно  послуги з обслуговування та утримання житла.

Структура  підприємства складається з таких відділів: виробничо-технічного, електротехнічного обслуговування, планово-економічного, відділ роботи з населенням, юридичного та бухгалтерського обліку . До складу інженерної служби входять фахівці з ліфтового господарства , теплового та газового господарства , з питань техніки безпеки та цивільного захисту.

Для  більш якісного  обслуговування мешканців та для їх зручності і співпраці підприємство відкрило 3 сервісних центри , які розташовані за адресами:

  • вул. Д. Коротченко, буд . 19/1;
  • вул. Г. Кондратьєва , буд. 145;

У сервісних центрах можна отримати консультації з будь-яких питань стосовно обслуговування житлових будинків а саме : фахівцями по роботі з населенням.

В роботі підприємства постійна увага приділяється поліпшенню якості обслуговування населення , вирішенню проблемних питань, які виникають в процесі  обслуговування житлового фонду , вдосконаленню технічної бази підприємства  для надання ним своєчасних та якісних послуг.

Річна фінансова звітність за 2016 — 2017 роки
баланс 2016
баланс 2017
фінансові результати 2016
фінансові результати 2017
Статут підприємства
статут