Комунальне Підприємство "СУМИТЕПЛОЕНЕРГОЦЕНТРАЛЬ" Сумської мiської ради
Ми зробимо ваше життя комфортним і затишним!
[email protected]
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

До уваги мешканців житлових будинків, в яких припинено обслуговування, в зв’язку з закінченням дії договору

Шановні  мешканці будинку!

 

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку із закінченням терміну дії договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком, укладеним за результатами конкурсу з призначення управителя,     КП «Сумитеплоенергоцентраль» скористалось своїм правом на припинення дії договору по  багатоквартирному будинку.

З  01.08.2020 року  у Вашому будинку відсутній управитель, тобто Ваш будинок  залишився без  обслуговування – не проводяться ремонтні роботи в будинку, не усуваються аварійні ситуації на внутрішнобудинкових мережах, будинок не підготовлюється до опалювального періоду. У зв’язку з чим,  Ваш будинок залишиться без опалення.

Звертаємо Вашу увагу, що ТОВ «Сумитеплоенерго»( Дирекцію «Котельня північного промвузла») визначено  виконавцем послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води в межах території обслуговування (рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.06.2019 року № 322 «Про визначення виробників та виконавців комунальних послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення»)

Статтею 8 Закону України «Про житлово-комунальній послуги» (далі – Закон) та пунктом 49 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня                2019 р. № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» (далі – Постанова) передбачено, що виконавець послуги зобов’язаний забезпечувати своєчасність надання, безперервність і належну якість послуги згідно із законодавством та умовами договорів про її надання, зокрема шляхом створення системи управління якістю відповідно до національних або міжнародних стандартів.

Частиною 3 статті 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено одну із моделей договірних відносин — індивідуальний договір про надання комунальних послуг, який укладається між співвласником багатоквартирного будинку та виконавцем відповідної комунальної послуги.

У ситуації, що склалась, а саме невизначеність форми управління по Вашому будинку, можливим шляхом вирішення питання забезпечення мешканців якісними послугами з централізованого опалення та гарячого водопостачання є укладення індивідуальних договорів зі споживачами.

З метою недопущення  відсутності послуги з теплопостачання  будинку, пропонуємо Вам, як власникам квартир та співвласникам будинку звернутися до  теплопостачального підприємств для укладання індивідуальних договорів  (  ТОВ « Сумитеплоенерго» — м.Суми, вул.Лебединська,7 ) або (  Дирекція «Котельня північного промвузла» — м. Суми, вул. Металургів,24 )

 

 

Департамент інфраструктури міста