Комунальне Підприємство "СУМИТЕПЛОЕНЕРГОЦЕНТРАЛЬ" Сумської мiської ради
Ми зробимо ваше життя комфортним і затишним!
[email protected]
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНУ ТАРИФУ — будинку № 6 по вул. Олександра Олеся

 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНУ ТАРИФУ на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового будинку № 6 по вул. Олександра Олеся

 Шановні споживачі послуг!

 На виконання п.6 ст.32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» комунальне підприємство «Сумитеплоенергоцентраль» Сумської міської ради інформує вас про зміну тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради  від 15.05.2018 року № 266 «Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «Сумитеплоенергоцентраль» Сумської міської ради за адресами: м. Суми, вул. Олександра Олеся, буд. № 6, вул. Лебединська, буд. № 10» встановлені тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій окремо по кожному будинку. Усі процедури, передбачені чинним законодавством України стосовно зміни тарифів, витримано в повному обсязі.

Згідно із законодавством встановлені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 15.05.2018 року № 266 тарифи будуть введені в дію через 15 днів з моменту оприлюднення рішення на офіційному сайті Сумської міської ради.

Детально ознайомитись з рішенням, тарифами та переліком послуг по будинкам ви зможете на Інформаційному порталі Сумської міської ради  за посиланням: «www.smr.gov.ua/uk/dokumenti/rishennya-vikonavchogo-komitetu/2018-vk.html» та на офіційному сайті КП «Сумитеплоенергоцентраль» СМР за посиланням: «tec.sumy.ua/category/news» розділ (Новини).

 Директор

КП «Сумитеплоенергоцентраль» СМР                      Є.О. Скоробагатський