Комунальне Підприємство "СУМИТЕПЛОЕНЕРГОЦЕНТРАЛЬ" Сумської мiської ради
Ми зробимо ваше життя комфортним і затишним!
[email protected]
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.03.2018 р. № 126 » Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми»

Сумська міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 20.03.2018 № 126

Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми
З метою забезпечення належного утримання багатоквартирних будинків міста, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 № 1875-IV, пункту 5 статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виступити організатором конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми щодо будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, та здійснити організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу в установленому законодавством порядку.

2. Оголосити конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми згідно з переліком будинків, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком (додаток 1).

3. Створити конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми та затвердити її склад згідно з додатком 2.

4. Затвердити Положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми згідно з додатком 3.

5. Доручити конкурсній комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми (Журба О.І.):
5.1. Розробити план роботи з підготовки та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми.
5.2. Разом з департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради (Яременко Г.І.) сформувати об’єкти конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми та визначити технічні характеристики багатоквартирних будинків.
5.3. Розробити конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми та подати її на затвердження виконавчому комітету Сумської міської ради.

6. Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради (Яременко Г.І.) за вимогою конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми або її голови у визначений ними строк виконувати доручення та надавати всю необхідну інформацію.

7. Управлінню з господарських та загальних питань Сумської міської ради (Коцур М.В.) здійснити матеріально-технічне забезпечення роботи конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми згідно з кошторисом (додаток 4).

8. Департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради (Кохан А.І.) оприлюднити дане рішення з додатками та інформацію про проведення конкурсу в місцевих друкованих засобах масової інформації та розмістити інформацію про проведення конкурсу в інших засобах масової інформації в межах фінансування згідно з кошторисом (додаток 4).

9. Виконавцям послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які здійснюють свою діяльність на території міста Суми, ознайомити співвласників багатоквартирних будинків міста з даним рішенням.

10. Правовому управлінню Сумської міської ради (Чайченко О.В.) здійснити заходи з підготовки та направлення до Міністерства юстиції України, Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства звернення про надання роз’яснень щодо можливості проведення відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» з ініціативи виконавчого органу міської ради конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, ураховуючи, що Законом України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII, який набрав чинності 10.12.2017 та вводиться в дію 10.06.2017, визначено можливість проведення конкурсу на призначення управителя з ініціативи співвласників багатоквартирного будинку.

11. Відділу бухгалтерського обліку та звітності Сумської міської ради (Костенко О.А.) забезпечити фінансування роботи конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Суми згідно з кошторисом (додаток 4).

12. Відділу протокольної роботи та контролю Сумської міської ради (Моша Л.В.) оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Сумської міської ради.

13. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 30.06.2016 № 357 «Про організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з управління будинком, спорудою або групою будинків в житлових будинках м. Суми, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком».

14. Установити, що до моменту укладення з переможцями конкурсу договорів про надання послуги з управління багатоквартирним будинком, послуги з утримання таких будинків і споруд та прибудинкових територій продовжують надавати виконавці послуг, які надавали відповідні послуги до проведення визначеного цим рішенням конкурсу.

15. Установити, у разі якщо на дату проведення конкурсу співвласниками обрано управителя будинку чи створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, дане рішення на такі будинки не розповсюджується.

16. Рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення на офіційному веб-сайті Сумської міської ради.

17. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Журбу О.І.

В.о. міського голови
з виконавчої роботи В.В. Войтенко

Яременко Г.І. 700-590, Чайченко О.В. 700-630
Розіслати: згідно зі списком